Hakkımızda


2000 senesinde inşaat sektörüne malzeme ticareti ile başlayan firmamız 2005 senesinde Başakşehir'de yapı kimyasalları üretim tesisi kurmuş, Dolphin-fix markası altında sınırlı ürün çeşitleri ile yapı kimyasalları sektöründe yerini almıştır.

2007 senesinden itibaren kendi markası dışında bu sektöre hizmet vermeye de devam etmiştir. Bu süreç içinde kendi kadro ve teknik ekibini geliştirerek yeni ürünler ile yapı sektörünün ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılamayı ilke edinmiştir.

Dolphin-fix markası altında üretim yelpazesini geliştirmek ve aynı zamanda projelere yönelik özel çözümler üretmek ( İhtiyaca ve amaca yönelik) için gerekli bilgi birikimine sahip olan ve aile şirketi olmanın getirdiği hızlı karar alabilme yeteneği ile beraber iddialı bir konuma gelmiş olup, sektöre hizmet anlayışında hızlı gelişmeler göstermeye başlamıştır.

Yenilenen ürün yelpazesi ile uluslar arası standartları karşılayarak, yerli marka olarak milli ekonomiye ciddi katkılar sağlamaya başlamıştır.

Kalite ve Çevre Politikamız


Nuhoğlu İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak,“Yapı Kimyasalları ” tasarımı, üretimi, satış ve pazarlaması hizmetlerini, geçmiş bilgi ve tecrübelerimizi günümüz bilgi ve teknolojisi ile birleştirerek;

• Müşteri beklentileri doğrultusunda, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayarak,
• En uygun ve en hızlı çözüm alternatifleri ile,
• Kalite yönetim sistemleri dâhilinde sürekli iyileştirme prensibiyle,
• Sektördeki yenilik ve gelişmeleri takip ederek,
• Bütün çalışanlarımızın etkin katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda imalat, müşteri beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yapılmaktadır. İyi tespit edilmiş, iyi tanımlanmış olan ihtiyaçları eksiksiz karşılamak, müşteri memnuniyeti çıtasını en yukarılara taşımak birinci önceliğimizdir. Şirketimizin varoluş amacı;

• Ürün ve Hizmet kalitemiz ile Markamız,
• Geleceğe yatırım yapmanın bilinci ile Devamlılığımız,
• İstihdam Kapasitemiz ve yasalara uygunluğumuz ile Kurumsal Kimliğimiz,
• Sektördeki Verimliliğimiz ve Piyasadaki Rekabet gücümüz ile Güvenilirliğimizdir.

Çalışanımız en önemli değerlerimizden biridir. Personelimizin mesleki yeterliliğe sahip aktif ve sosyal bireyler olması için düzenli eğitimler ile moral ve motivasyonu yüksek tutulmaktadır. “Mükemmel Hizmet ve ürün” anlayışını bir tarz olarak benimsemiş olan personelimiz, kalite sistemimizin kusursuz işlemesini gerçekleştirmektedir. Amacımız en başarılı kalite uygulamasını yapan müşterilerin, tercih ettiği blower sektörünün en önemli üreticilerinden biri olmaktır.

Firmamız iş sağlığı ve iş güvenliği talimatlarını öncelik edinen aynı zamanda çevreye duyarlılık konusunda hassasiyetleri ön planda tutan bakış açısıyla müşterilerimize hizmet vermektedir.

En uygun maliyetler ile kaliteli imalat, takım çalışması ile kaliteli hizmet ve satış sonrası destek ile yüksek müşteri memnuniyeti sonrasında elde ettiğimiz başarılı konumumuz ve takdir referansları, bizleri işimizi daha iyi yapma konusunda cesaretlendirmektedir.

Gerçekleştirdiğimiz ana faaliyetlerin bütününde elde ettiğimiz başarılı finansal sonuçlar ile müşterilerimizin yanında ve blower sektöründe daha güçlü bir firma olmak en önemli hedefimizdir.

Nuhoğlu İnşaat Ve İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi olarak yukarıda belirttiğimiz ilkeler doğrultusunda bu politikayı uygulamayı beyan ve taahhüt ederiz.